Про ресторан

Бажаєте відпочити в затишній обстановці та смачно поїсти? Al Diwan – куточок східних традицій в європейському місті!.

Історія закладу

Заклад відкрився в 2018 році. Наша головна мета – зробити все для того, щоб відвідувачам було затишно і смачно. Ресторан розташований в центрі міста в будівлі ТЦ «Плаза». Влітку, місцеві та гості міста мають змогу помилуватися прекрасною панорамою Ужгорода на одній із терас. Основний зал ресторану вміщує до 140 гостей.

Кухня

Традиційна східна кухня представлена різними стравами, серед яких хачапурі, халумі, шашлик. Однак в закладі також можна скуштувати європейські страви – французький жульєн, український борщ та бургери. Соковиті стейки подаються з кукурудзою-гриль, ананасами та помідорами-чері. Для легкого перекусу можете обрати смачний салат Цезар або Грецький.

Інтер’єр

Для закладу характерний східний інтер’єр у всіх традиціях. Завдяки використанню світлих кольорів вдалось зробити затишну атмосферу. Складні геометричні та ажурні орнаменти додають закладу оригінальності та унікальності. Традиційні східні килими та зручні м’які дивани чудово доповнюють загальну картину. Тераса також оформлена у східних традиціях.